Формирање со два истрели

TONG WEI ELECTRONIC., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Формирање со два истрели, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Ние се состои од многу професионалци кои работат рамо до рамо, за да се обезбеди подобри услуги, во однос на гаранција за квалитет на производот, по-продажни услуги, а ние се уште подобрување во добивање на подобро и подобро.
Одличен квалитет и конкурентна цена ни прават да има многу клиенти од целиот свет. Ние силно веруваме дека можеме да им обезбеди на клиентите со најдобрите

Формирање со два истрели

и најдобрите услуга.
  • Формирање со два истрели - 2-5
Формирање со два истрели
модел - 2-5
Еден важен елемент на обликување со двојно шут е што двата материја мора да бидат компатибилни едни со други и дизајнирани да се преклопуваат.
Во првиот циклус,млазницата инјектира пластика во калап.Калапот потоа автоматски се ротира и различен вид пластика се вбризгува во калапот од втората млазница.
Процесот е релативно едноставен;еден материјал се вбризгува во калап со цел да се направи првичното парче од производот,проследено со втора вбризгување на друг материјал што е компатибилен со почетното парче украсено со вбризгување.Двете пластични смоли потоа формираат молекуларна врска и мулти-дел од облик на смола се лади и исфрла.
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со два истрели, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со два истрели производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со два истрели, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со два истрели производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со два истрели, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со два истрели производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со два истрели, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со два истрели производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings