Формирање со двојно истрелување

TONG WEI ELECTRONIC., LTD. е голем производител, на снабдувачот, инвеститорот и производителот на висок квалитет Формирање со двојно истрелување. Наша цел е да се произведуваат производи со висок стандард на квалитет, стил, технологија и иновации. Ова се постигнува со користење само на најдобрите суровини, искусни инженери, и производствени капацитети на располагање. И, ние се гарантира да ви обезбеди овие производи на странските пазари со висок квалитет и конкурентна price.Our добар квалитет и нашите професионални услуги се ценат од страна на клиентите од многу земји, ако сте заинтересирани Ве молиме слободно контактирајте со нас.
Нашите

Формирање со двојно истрелување

производи апликации се во целиот свет ценети и ценети од страна на нашите клиенти и нивните крајниот корисник клиенти. Исто така го поздравуваме нови клиенти, да се откријат квалитет и услуга која ние ги нудиме.
  • Формирање со двојно истрелување - 2-4
Формирање со двојно истрелување
модел - 2-4
Двоен шут облик на вбризгување, што некои го нарекуваат калапи за вбризгување со 2K или обликување на две инјекции,е процес на обликување на два или повеќе различни пластични материјали во еден дел одеднаш.
Преку високо специјализиран и автоматски процес, внимателно ја контролираме вбризгувањето на повеќе материјали,вклучувајќи два различни видови смола,во сингл,мулти-коморен калап.
Двоен калапи за инјектирање ја оптимизира соработката-полимеризација на тврди и меки материјали за создавање моќна молекуларна врска.
Најмногу користени методи на два-калапи за вбризгување во боја се:
Мулти-калапи за вбризгување со компоненти/Мулти-истрелано вбризгување со инекција/Преклопувачки
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со двојно истрелување, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со двојно истрелување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со двојно истрелување, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со двојно истрелување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со двојно истрелување, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со двојно истрелување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Формирање со двојно истрелување, треба да знаете за највисок квалитет на Формирање со двојно истрелување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings