Прилагодено обликување со пластично вбризгување

Како еден од производители, добавувачи и извозници на Прилагодено обликување со пластично вбризгување, Фабрика се наоѓа во Taiwan. нашата мисија е да се пионери на хај-тек индустрија со доставување долгорочна вредност на клиентите, вработените и партнерите преку продолжи иновации и квалитет во сите аспекти на нашиот бизнис. Ние продолжува да иновираат, да се изгради и да ги донесе на пазарот врвните. ве молиме контактирајте не токму сега!
Ние сме професионални производител и извозник на

Прилагодено обликување со пластично вбризгување

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
  • Прилагодено обликување со пластично вбризгување - 1-3
Прилагодено обликување со пластично вбризгување
модел - 1-3
Калапи за инјектирање се користи за производство на тенок-plasticидови со пластични делови за широк спектар на апликации,едно од најчестите е пластични куќишта.
Пелетите од смола се ставаат во буре каде што на крајот ќе се стопат,компресиран,и се вбризгува во калапот’тркач систем.Топла смола се пука во шуплината на калапот преку портите и делот е обликуван.Пиновите на ејекторот го олеснуваат отстранувањето на делот од калапот каде што паѓа во корпа за полнење.Кога трката е завршена,делови се кутираат и се испорачуваат набргу потоа.
Ние нудиме високо квалитетни калапи на клиентите.
Ние нудиме голема прецизност,високо ефикасно производство и брза испорака.
Мувлата ќе се произведува според вашите примероци,идеи или технички цртежи.
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодено обликување со пластично вбризгување, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодено обликување со пластично вбризгување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодено обликување со пластично вбризгување, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодено обликување со пластично вбризгување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодено обликување со пластично вбризгување, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодено обликување со пластично вбризгување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодено обликување со пластично вбризгување, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодено обликување со пластично вбризгување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings