TONG WEI ELECTRONIC., LTD. е една од водечките производителот, снабдувачот и извозник на Калапи за инјектирање, со една фабрика во Taiwan. Ние ги доставуваме и извоз постојано висока класа производи и постојано подобрување на производните процеси и работата на животната средина преку вкупно вклучување на вработените и строго придржување кон фер бизнис етика. Имаме стекнато неколку патенти во оваа област. Нашата искреност и напорна работа ни помогна да одговара на нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, Ве молиме слободно да контакт.

Калапи за инјектирање

TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Калапи за инјектирање, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Калапи за инјектирање, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Калапи за инјектирање, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
TONG WEI ELECTRONIC., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Калапи за инјектирање, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нашата политика е да се постигне на клиентите задоволство и со обезбедување ги со високо ниво

Калапи за инјектирање

и услуги кои ги исполнуваат или надминуваат нивните очекувања. Тоа е нашата сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали индустрии за производство единици.
Добро сме примени на пазарот за снабдување Калапи за инјектирање , што е признаено за исклучителен капацитет за кршење. Нашите производи вклучуваат пластично обликување со вбризгување, калапи со двојно истрелување, калапи за инјектирање, пластични калапи, електронско обликување и тела за обликување. Тоа е процес на производство за производство на делови со вбризгување на стопена материја во калап. Главната предност на тоа е можноста за размери на масовно производство. Откако ќе се платат првичните трошоци, цената по единица за време на производството со облик на вбризгување е исклучително ниска. Цената, исто така, има тенденција да се намали драстично, бидејќи се произведуваат повеќе делови.

Калапи за инјектирање обично за производство на пластични делови со тенки ,идови, една од најчестите е пластични куќишта. Овие се користат во најразлични производи, вклучително и апарати за домаќинство, електроника за потрошувачи, електрични алати итн. Имаме повеќе од 15 години искуство во индустријата за пластично вбризгување и ги задоволуваме клиентите со најдобра услуга. Добредојдовте да не контактирате за поддршка од измислица!